Bandović: Primi smo dva nedopustiva gola

Sport klub 12.08.2024  |  Autor: Katarina Kostić

Trener Vojvodine Božidar Bandović smatra da su golovi u prvom poluvremenu bili presudni za poraz (1:3) njegove ekipe od TSC-a. „Mislim da smo igrali dobro, posebno u prvom poluvremenu, osim u te dve situacije kada smo primili dva gola, što je bilo nedopustivo.

U drugom poluvremenu smo podigli ritam, dali smo gol, mogli smo biti mirniji u završnici. U suštini, prva dva gola su nas koštala. Mi smo bili ti koji smo mogli da postignemo gol, ali kada se izgubi utakmica ja preuzimam odgovornost. Moramo da se spremimo za sledeću utakmicu. Želim da nastavimo da igramo ovako, ali golove kakve primamo, to je već nešto drugo“, rekao je Bandović. On se osvrnuo na činjenicu da je ovo Vojvodini bio peti poraz u nizu u svim