Partizan tragično ispao u Švajcarskoj od Lugana iz lige Evrope, sledi Gent u Ligi konferencija

Dnevnik 15.08.2024  |  Ostalo

Fudbaleri Partizana na tragičan način ispali su iz kvalifikacija za Ligu Evrope.

Crno-beli su imali igrača više i prednost protiv Lugana, ali su u produžetku posle neshvatljive greške primili gol i takmičenje će u Evropi nastaviti u plejofu za Ligu konferencije. Rezultat je posle 120 minuta igre bio 2:2. Lugano je utakmicu započeo sa većim posedom lopte, ali ništa konkretno nije mogao da učini. Partizan je vrebao prilike iz kontranapada. Crno-beli su pravili prilike u prvih 25 minuta preko Zubairua i Severine. Partizan je bivao sve opasniji po