Prvo pa muško: Nenad Lalatović debitovao pobedom na klupi Mladosti! (video)

Hot sport 17.08.2024

Strastveni strateg ostvario prvu pobedu sa novom ekipom! Na Atletskom stadionu u Novom Pazaru, ekipa domaćih doživela je poraz od Mladosti iz Lučana, gde je gostujući trener Nenad Lalatović mogao da bude zadovoljan minimalnom pobedom od 1:0.

Prvo poluvreme nije donelo mnogo uzbuđenja, ali gosti su uspeli da iskoriste jednu ozbiljnu grešku odbrane Novog Pazara. U 29. minutu, nakon loše intervencije Mršića, Krsmanović je lako došao do lopte i postigao jedini gol na utakmici. Dva minuta kasnije, Pazarci su imali priliku da izjednače nakon što je sudija Matić dosudio penal zbog pada Mesarovića u šesnaestercu. Ipak, nakon pregleda VAR-a, odluka je promenjena, a Mesarović je zaradio žuti karton zbog