Fudbaleri zvezde na skeneru Kurira: Mimović - odgovoran i hrabar! A evo ko je najslabija karika u crveno-belom timu

Kurir pre 26 dana

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su u Norveškoj od Bode Glimta 1:2, u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu šampiona.

Bode Glimt je poveo golom koji je Odin Bjertuft postigao u 52. minutu, a prednost je udvostručio Isak Mata u 62. Konačan rezultat postigao je Ognjen Mimović u 75. minutu. Pred vama su igrači crveno-belog tima na skeneru Kurira. Marko Ilić 5 Počeo je nesigurno ostavši posle prekida prikovan za gol liniju. Osetili su to igrači Bodea i bunarili loptu u peterac. Nažalost, posle jedne takve akcije pao je prvi gol. Drugi pogodak mu ne ide na dušu, mada je morao bolje da