Legenda zvezda poziva na "marakanu": "Uz podršku navijača crveno-beli mogu do Lige šampiona"

Večernje novosti pre 20 dana

CRVENA zvezda pokušaće da drugu godinu zaredom bude učesnik Lige šampiona. Da bi se to desilo potrebno je da eliminiše Bode Glimt. Legenda crveno-belih, Dušan Savić poziva navijače da u što većem broju dođu na stadion "Rajko Mitić" i pomognu ekipu da ostvari zacrtani cilj.

FOTO: M. Vukadinović On se najpre prisetio čuvenog preokreta koji je tim iz Ljutice Bogdana ostvario u sezoni 1978/1979 kada je Dinamo iz Berlina u Beograd doneo prednost od 5:2. - Svaki put kad se setim ove utakmice i dalje mi je neverovatno šta smo postigli. Nakon poraza u Nemačkoj, Dinamo je poveo u prvom poluvremenu, te su oni nakon prvih 45 minuta u Beogradu vodili ukupnim rezultatom 6:2. Ipak, nismo odustajali, verovali smo da bi nas dva brza gola vratila u