Fudbal: Remi Dinama u Paraćinu i u derbiju Pčinjskog okruga u Bujanovcu, visok poraz Morave u Lebanu

Jug press pre 25 dana

VRANJE-BUJANOVAC-TRGOVIŠTE Tri kluba sa područja Pčinjskog okruga, Dinamo Jug iz Vranja, Pčinja iz Trgovišta i BSK iz Bujanovca, osvojila su po bod u proteklom ligaškom vikendu, a jedino se Morava iz Vladičinog Hana vratila iz Lebana bez bodova nakon ubedljivog poraza od domaćeg Radana.

Dinamo Jug je u trećem kolu Srpske lige Istok u Paraćinu sa domaćim SFS Borcem igrao nerešeno 1:1, poluvreme 0:0. Vranjanci su bili bolji tim tokom celog susreta, stvorili su više prilika, ali su Paraćinci prvi došli u voćstvo golom Gajića u 59. minutu, izjednačio je Spasić pogotkoom u 66. minutu i postavio konačan ishod ove utakmice. Gosti iz Vranja su bili na meti pristrasnog suđenja arbitra Dušana Miladinovića iz Niša koji je poništio dva regularna gola Dinamu