Međunarodni turnir u stonom tenisu: Žile Jovanović doneo medalju Sremskoj Mitrovici

Ozon pre 22 dana

Sremska Mitrovica – Stapar je bio domaćin prestižnog Međunarodnog turnira u stonom tenisu, „Memorijal Jece Stokanoca 2024,“ koji je okupio više od 80 učesnika iz šire regije.

Turnir, koji se iz godine u godinu sve više razvija, privukao je takmičare iz 15 gradova i tri države, pruživši ljubiteljima stonog tenisa nezaboravno sportsko iskustvo. Uprkos veoma jakoj konkurenciji, takmičari su pokazali izuzetnu veštinu i borbenost. Poseban uspeh ostvario je naš veteran Žile Jovanović iz Sremske Mitrovice, koji je u kategoriji 60+ osvojio treće mesto. Pobednik turnira u kategoriji 60+ bio je Pera Đorđević iz Nemačke, koji je zasluženo osvojio