Ivanić spasao zvezdu u Gornjem Milanovcu: Radnički namučio crveno-bele, navijači pravili haos, baklje i petarde padale po terenu

Kurir pre 16 dana
Ivanić spasao zvezdu u Gornjem Milanovcu: Radnički namučio crveno-bele, navijači pravili haos, baklje i petarde padale po…

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Kragujevca rezultatom 0:1 u utakmici 7. kola Superlige Srbije.

Utakmica je igrana na stadionu Metalca u Gornjem Milanovcu zbog radova na stadionu u Kragujevcu. Pobedonosni pogodak postigao je Mirko Ivanić u 85. minutu. Zvezda je prva na tabell sa 16 bodova iz šest mečeva, dok je Radnički ostao na sedam. U prvom poluvremenu nije viđeno puno prilika, Zvezda je napadala ali bez pravih šansi. Najzanimljiviji detalj je bio sjajan šut Seula u 26. minutu i još bolja intervencija Lijeskića Neverovatna scena se dogodila pri kraju prvog