Novi kiks milionera iz Londona, svrake kljucnule pevce: Njukasl pobedio Totenhem, remi Čelsija i Kristal Palasa

Kurir pre 16 dana

Fudbaleri Njukasla pobedili su kao domaćini Totenhem rezultatom 2:0, u trećem kolu Premijer lige.

Njukaslu je poveo golom Harvija Barnsa u 37. minutu, dok je Totenhem izjednačio autogolom Dena Burna u 56. minutu. Pobedu Njukaslu doneo je Aleksander Isak golom u 78. minutu. Njukasl se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je Totenhem na 10. poziciji sa četiri osvojena boda. Njukasl sledeće kolo gostuje Vulverhemptonu, dok Totenhem dočekuje Arsenal u derbiju severnog Londona. Fudbaleri Čelsija odigrali su danas kao domaćini nerešeno sa Kristal