Gnjilan posle 25 godina, u Zoni, priredio spektakl brojnoj publici

Pirotske vesti pre 14 dana

Zona istok treće kolo Nakon 25 godina fudbaleri Gnjilana u Zoni, pred rekordnim brojem gledalaca fudbaleri Gnjilana, nakon dva poraza na terenu u Gnjilanu, slaviili su pobedom od 3:0 (1:0) protiv ekipe Kneza, golovima Nešić Stefana u prvom poluvremenu, dvostruki strelac u drugom poluvremenu Tošić Darko sa dva pogotka.

Pre početka utakmice minutom ćutanja odata je pošta bivšem dugogodišnjem fudbaleru Petkoviću Đorđu. Trener Gnjilana Nenad Jovanović posebno se zahvalio publici koja je u ogromnom broju bila dvanaesti igrač Gnjilana. Ovog vikenda iz Pirotskog okruga igrali su: Timočanin-Balkanski 4:0, Lužnica-Hajduk Veljko 0:2 i Branik,-Tanasko Rajić 2:0. U nedelju pirotski derbi Tanasko Rajić – Gnjilan. fotoreporter Ilija Lika Pejčić