Jovanović je bio jako besan na arijagu: Kapiten i veznjak u Partizana se sukobili na utakmici, bilo je i unošenja u facu! (video)

Hot sport pre 17 dana
Jovanović je bio jako besan na arijagu: Kapiten i veznjak u Partizana se sukobili na utakmici, bilo je i unošenja u facu…

Aleksandar Jovanović je opet spasio Partizan, čak 11 odbrana srpskog golmana! U sinoćnjem okršaju u okviru sedmog kola Superlige Srbije, fudbalski klub Partizan i ekipa Vojvodine podelili su bodove bez golova, završivši utakmicu rezultatom 0:0.

Prvo poluvreme je prošlo u znaku Vojvodine, koja je dominirala igrom i stvorila nekoliko ozbiljnih prilika. Međutim, drugi deo susreta pripao je Partizanu, koji je intenzivirao napade i stvorio nekoliko opasnih trenutaka pred golom gostiju. Međutim, centralni trenutak utakmice nije bio vezan za igru na terenu, već za incident među igračima Partizana. Kapiten Aleksandar Jovanović i Kervin Arijaga su se sukobili u prvom poluvremenu, što je izazvalo tenzije među