Први снимци, букнуо пожар на Рибљој пијаци у новом саду: Плануло после поноћи, ватра прво захватила дрвену кућицу (видео)

Курир 03.09.2024
Први снимци, букнуо пожар на Рибљој пијаци у новом саду: Плануло после поноћи, ватра прво захватила дрвену кућицу (видео)

НОВИ САД - Јавно комунално предузеће "Тржница" Нови Сад саопштило је да је ноћас након поноћи дошло до пожара на Рибљој пијаци.

Како је јутрос прецизирано, пожар је захватио дрвену кућицу, али су радници "Тржнице" Нови Сад реаговали "одговорно и ефикасно" и до доласка ватрогасне бригаде гасили ватру. "Ватрогасци-спасиоци, припадници Ватрогасно-спасилачке бригаде (ВСБ) Нови Сад пожар су угасили нешто пре 2.00 сата по поноћи. У овом моменту чека се форензички извештај да би се утврдили узроци избијања пожара", наводи се у саопштењу. Виев тхис пост он Инстаграм А пост схаред би 192.РС

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »