"Била сам заљубљена у пиксија": Цеца признала да је гајила емоције према прослављеном фудбалеру, па споменула Бајагу: "Прелеп је био"
Блиц 11.09.2024

Светлана Цеца Ражнатовић отворено је у емисији "Цеца Схов" причала о томе ко су били највећи фрајери њеног тинејџерског доба.
У среду, 11. септембра, од 22 часова, само на "Блиц" телевизији, МТС Ирис ТВ КАНАЛ 117, а на платформама Супернова и м:САТ на броју 17. емитује се нова сезона "Цеца схов". Трећа сезона "Цеца Схов" започиње са спектакуларном епизодом у којој ће најпознатија музичка звезда на Балкану, Светлана Цеца Ражнатовић, угостити неколико својих колега - Милицу Павловић, Шејлу Зонић и Дејана Петровића. Прва епизода нове сезоне доноси мноштво музике, забавних игрица, смеха и