Fiorentina dva puta vodila u Bergamu, nije bilo dovoljno! Retegi nastavio da ''rešeta'', Vanja i Ivan još uvek neporaženi!

Sportske.net pre 3 dana  |  Sportske.net

Fiorentina je dva puta vodila u Bergamu, ali ni to joj danas nije bilo dovoljno čak ni za remi. ''Ljubičasti'' su poveli u 15. minutu meča golom Martinez Kvarte, ali je samo šest minuta kasnije Atalanta uzvratila pogotkom sjajnog Retegija kome je ovo već četvrti gol od početka sezone i na vrhu je Liste strelaca.

Novo vođstvo gostima doneo je Mojze Kin u 32. minutu, na asistenciju Gosensa, ali već do poluvremena je Atalanta uspela da napravi potuni preokret. Igrao se 45. minutu kada je De Ketelare izjednačio posle centaršuta Edersona iz slobodnog udarca sa desne strane, a u nadoknadi vremena prvog dela igre De Ketelare je asistirao Lukmanu koji pogađa za, ispostaviće se konačnih 3:2! Ovo je prvi poraz Fiorentine posle tri vezana remija od početka sezone, a Atalanta je