Debi iz snova mateusa saldanje: Bivši igrač Partizana dao dva gola u prvoj utakmici za Ferencvaroš (video)

Večernje novosti pre 2 dana

OTIŠAO je Mateus Saldanja iz Partizana u Ferencvaroš u finišu letnjeg prelaznog roka i imao je sjajan debi za šampiona Mađarske.

M. Vukadinović "Fradi" je u Kupu Mađarske kao gost pobedio Budafoki sa 3:0, a Brazilac je postigao dva gola, iako je meč počeo sa klupe. On je u igru ušao u 60. minutu i manje od minut bilo mu je potrebno da postigne pogodak. Mrežu rivala je zatresao iz teške pozicije. Saldanja je drugi gol dao u 71. minutu i ako je suditi po ovoj utakmici, doskorašnji napadač Partizana biće veliko pojačanje za šampiona Mađarske. Kada je tamošnje prvenstvo u pitanju, Ferencvaroš