Zvezdin rival bacio petardu milionerima: Štutgart ubedljivo pobedio Borusiju Dortmund

Kurir pre 2 sata

Fudbaleri Štutgarta pobedili su večeras na svom terenu Borusiju iz Dortmunda 5:1, u utakmici četvrtog kola Bundeslige.

Domaći su poveli golom Deniza Undava u četvrtom minutu, prednost je udvostručio Ermedin Demirović u 21, a treći gol postigao je Enzo Mio u 62. minutu. Gol za Dortmund postigao je Seru Girasi u 75. minutu, a do kraja utakmice golove za Štutgart postigli su El Bilal Ture u 80. i Undav u 90. minutu. Posle druge uzastopne pobede Štutgart je šesti na tabeli sa sedam bodova, koliko ima i osmoplasirani Dortmund. Kurir sport