FMP upropastio Mitrovićev debi na klupi Cedevita Olimpije, utakmica u senci teškog pada Žige Daneua

RTS pre 2 sata

Košarkaši FMP-a pobedili su u Železniku Cedevita Olimpiju rezultatom 75:62 u prvom kolu regionalne ABA lige.

Ekipa FMP-a novu sezonu ABA lige započela je izuzetnom partijom i iznenađujućom pobedom nad Cedevita Olimpijom, kojom je Zvezdanu Mitroviću priredila košmaran debi na klupi tima iz Ljubljane. Nakon izjednačene prve četvrtine (21:20), gosti su do poluvremena stekli sedam poena prednosti (33:40), ali je FMP odigrao atomski treći period, koji je rešio u svoju korist rezultatom 26:8. Nije se razigrani tim Saše Nikitovića zadovoljio sa zalihom od 11 poena pred ulazak u