Trijumfom nad Dinamom Radnički zadržao čelnu poziciju

Ritam grada Kg pre 1 sat

Rukometaši Radničkog su u derbi susretu 3.kola Super rukometne lige sigurnom igrom i konstantnim vođstvom od prvog minuta, savladali ekipu Dinama iz Pančeva rezultatom 29:28 (17:14) i tako nakon nekompletnog kola zadržali čelno mesto na tabeli sa maksimalnim učinkom i osvojenih 6 bodova.

Kragujevčani su u duel sa Dinamom ušli znatno oslabljeni, nakon već odsutnih Đerića i Kasalovića na prethodnoj utakmici sa Obilićem ih je zadesio veliki peh, teška povreda kolena startnog levog beka Panića i sama ta kadrovska situacija je bila razlog za brigu stručnog štaba domaćih. Susret prvoplasiranih ekipa na tabeli je počeo izjednačeno, u ritmu gol za gol, a Radnički prvi dolazi do plus 2 (4:2, 6.min) koje održava do 9.minuta (7:5). Čvršča igra u odbrani i