"Vidim ga kao lidera, srećan sam zbog njega" Mota nahvalio Vlahovića posle majstorske partije, ipak, Srbin jednu stvar mora da promeni!

Kurir pre 2 sata
"Vidim ga kao lidera, srećan sam zbog njega" Mota nahvalio Vlahovića posle majstorske partije, ipak, Srbin jednu stvar mora…

Fudbaleri Juventusa pobedili su Đenovu u gostima sa 3:0 u okviru šestog kola Serije A, a heroj "stare dame" svakako je srpski fudbaler Dušan Vlahović.

Poluvreme je završeno bez golova, a onda je Srbin u 48. i 55. minutu postigao golove. Trener Juventusa, Tiago Mota, imao je razloga za zadovoljstvo a posle utakmice u pozitivnom kontekstu je pričao o Dušanu Vlahoviću. - Nisam mnogo rekao momcima. Oni uvek provedu trenutak zajedno kako bi razgovarali o tome šta možemo bolje da uradimo. Jildiz je igrajući bliže centru oslobodio naše bekove, što je donelo bolju igru - rekao je Mota za Dazn i potom dodao: - Izmene