Obradović posle pobede partizana: Trener crno-belih otkrio šta je bilo presudno za trijumf u Subotici

Večernje novosti pre 4 sati

PARTIZAN je ostvario drugu pobedu u ABA ligi. Crno-beli su savladali Spartak u Subotici sa 80:89. Utiske posle utakmice izneo je trener "parnog valjka" Željko Obradovića.

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović On je otkrio šta je bilo presudno da se ostvari trijumf na severu Srbije. - Hvala svima na gostoprimstvu u Subotici, bila je lepa atmosfera u hali. Čestitam ekipi Spartaka na odličnoj pripremi meča i odličnoj utakmici. Imali smo problema u prvom delu i trećoj četvrtini, pokušali smo da odreagujemo na poluvremenu, da promenimo odbranu i mislim da smo u tome uspeli. Spartaku želim sve najbolje, mom kolegi koji odlično vodi tim,