Košmar: Mladi fudbaleri Zvezde ubedljivo poraženi!

Hot sport pre 2 sata

Izabranici Nenada Milijaša pretrpeli poraz 4:0! Duel mladih eikpa Intera i Crvene zvezda predstavljao je uvertiru pred večerašnji okršaj ovih rivala u najelitnijem Evropskom takmičenju a ekipa crveno-belih se i nije baš proslavila pošto je rezultat već na poluvremenu iznosio 3:0 u korist vršnjaka iz Milana.

Inter je poveo u 23. minutu kada je De Pieri centrirao sa desne strane i pronašao potpuno usamljenog mladog slovenca Luku Topalovića koji nije imao preterano težak posao da dovede domaćina u vođstvo. Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) Na 2:0 Inter je povećao u 35. minutu, za razliku od prvog gola ovoga puta akcija je išla po levoj strani kada je bek Mateo Koki iskoristio asistenciju Moskonija i efektno zakucao loptu pod prečku golmana Vuka