Muk Dinamo Zagreba u 90. minutu! Ispustio veliku pobedu u Ligi šampiona protiv Zvezdinog rivala

Mondo pre 1 dan  |  Nemanja Stanojčić

Dinamo je u Zagrebu vodio sa 2:0 protiv Monaka u Ligi šampiona, ali je ostao bez pobede. Francuski tim u narednom kolu dočekuje Crvenu zvezdu.

Dinamo Zagreb iznenadio je Monako, narednog protivnika Crvene zvezde! U Ligi šampiona je u glavnom gradu Hrvatske remizirao je sa francuskim timom - 2:2 (1:0). Posle debakla protiv minhenskog Bajerna i devet primljenih golova hrvatski tim napravio je jedno od iznenađenja večeri u elitnom takmičenju. Na poprilično natopljenom terenu "Maksimira" domaćin je do prednosti došao u nadoknadi prvog poluvremena, pošto je u 48. minutu Petar Sučić matirao Filipa Koha za