Legija "šokirala" Betis, Pankov slavio na startu LK - Serkl Briž postigao 6 golova! VIDEO

B92 pre 2 sata

Fudbaleri Serkl Briža ostvarili su ubedljivu pobedu na startu Lige konferencija.

Ko bi rekao da će Serkl Briž baš ovako "uništiti" Sent Galen? Pobedili su rezultatom 6:2 i na idealan način počeli sezonu u Ligi konferencija. Sve je počelo u 3. minutu utakmice kada je Minda pogodio za vođstvo od 1:0, da bi u 25. minutu Denki pogodio za 2:0, a u 43. minutu za 3:0 i tim rezultatom se i otišlo na poluvreme. Navijači belgijskog kluba su već počeli sa slavljem, a Denki je u 54. minutu kompletirao het-trik kada je realizovao jedanaesterac za 4:0. Čobot