Fudbaleri TSC-a poraženi na gostovanju Astani na startu Lige konferencija; Borac i Panatinaikos odigrali nerešeno

RTV pre 18 minuta  |  RTS

ALMATI - Fudbaleri TSC-a poraženi su rezultatom 1:0 na gostovanju Astani u prvom kolu Lige konferencija iako su čak tri puta pogađali okvir gola.

Domaćin je u Almatiju, gde igra kao domaćin, pobedonosni gol već u 15. minutu. Posle kornera je na drugoj stativi najbolje skočio Litvanaca Kipras Kažukolovas i udarcem glavom poslao loptu u mrežu. TSC je mogao do izjednačenja u 29. minutu, ali je Miloš Pantović udarcem sa oko 18 metara pogodio prečku. Tri minuta kasnije ponovo preti Pantović, sa ivice šesnaesterca šutira pored gola. U 42. minutu prečku pogađa i Ifet Đakovac. Prečku je u 47. minutu pogodio i