Poraz Partizana na startu Evrolige: Baskonija u neizvesnoj završnici slomila crno-bele (foto)

Večernje novosti pre 2 sata

KOŠARKAŠI Partizana porazom su otvorili novu sezonu Evrolige, pošto su u Vitoriji izgubili od Baskonije sa 88:82 (16:17, 16:21, 27:22, 29:22).

Foto: EPA-EFE/ADRIAN RUIZ HIERRO Deluje da je "parni valjak" propustio veliku priliku da pobedom počen učešće u elitnom takmičenju, jer je tokom većeg dela utakmice imao prednost. Nisu crno-beli dobro otvorili utakmicu, bili su više od tri minuta bez poena iz igre, a onda je to prekinuo košem Sterling Braun. Domaćin je bolje igrao na početku, imao je prednost od 9:3, ali gosti su se brzo konsolidovali. Na kraju su Beograđani imali vođstvo nakon 10 minuta igre -