Karvahal objavio fotografiju iz bolnice nakon jezive povrede! Potvrdio je užasne vesti - evo kolika ga pauza čeka! Foto

Kurir pre 2 sata

Fudbaleri Real Madrida pobedili su na svom terenu Viljareal 2:0, u devetom kolu španske La Lige.

Prednost Realu doneo je Federiko Valverde golom u 14. minutu, a konačan rezultat postavio je Vinisijus Džunior pogotkom u 73. minutu. Na ovom meču Dani Karvahal doživeo je tešku povedu prednjih ukrštenih ligamenata, i sada kako stoje stvaru čeka ga duga pauza. Dan nakon utakmice oglasio se Karvahal putem Instagrama i otkrio da je reč o težoj povredi, a onda je i navijačima poslao brutalnu poruku. "U bolnici mi je potvrđena teška povreda ligamenata i moraću na