Prva liga Srbije: Dubočica nerešeno protiv ekipe Mladost GAT

Rešetka pre 2 sata

U okviru 10. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije, fudbaleri Dubočice podelili su bodove u jučerašnjoj utakmici sa ekipom Mladost GAT. Susret je, zbog renoviranja terena u Leskovcu, odigran na EFBET stadionu u Surdulici, a završen je rezultatom 1:1 (0:0).

U ravnopravnoj igri dva tima, bolja i kvalitetnija igra vidjena je u drugom poluvremenu. U 10 minutu igrač gostiju Milošev je posle solo prodora šutirao sa desetak metara ali je loptu iz praznog gola izbacio Bulatović. Nakon kornera lopta se odbila do Grjaznovsa koji je pogodio prečku odličim šutem sa tridesetak metara. U 14.minutu Veljko Ilić je dobro prošao po desnoj strani ali je odbrana gostiju intervenesila ispred Ratkovića. Soumah je u 20.minutu u prodoru