Kad nije Šeško, onda je Openda, Lajpcig odneo bodove iz Hajdenhajma!

Sportske.net pre 1 sat  |  Sportske.net

Fudbaleri Lajpciga savladali su kao gosti ekipu Hajdenhajma rezultatom 1:0 u meču šestog kola nemačke Bundeslige. "Bikovi" su danas vezali drugu pobedu u Bundesligi, a kada nije proradio Benjamin Šeško, tu je bio Luj Openda koji je svojim golom preuzeo epitet heroja gostiju iz Lajpciga.

Posle ne preterano zanimljivog prvog poluvremena, Šeško jeste postigao gol u 52. minutu, ali je on poništen jer su sudije procenile da je Slovenac napravio prekršaj u skoku. Ipak, spasa za domaćina nije bilo sedam minuta kasnije. Talentovani Nusa poslao je sjajnu loptu po desnoj strani ka Luju Opendi koji je iz zahtevnog ugla pronašao prostor i zatresao mrežu Milera. Imao je i Hajdenhajm svojih prilika, Šopner je pogodio prečku, nakon toga je udarac Piringera uspeo