Gazaniga odbranio tri penala, Đirona u nadoknadi sa kreča do trijumfa protiv Atletika

Sportski žurnal pre 1 sat

Ovaj meč obeležio je golman Đirone Paulo Gazaniga, koji je danas odbranio tri penala fudbalerima Atletika

Fudbaleri Đirone pobedili su danas na svom terenu ekipu Atletik Bilbaa rezultatom 2:1 u meču devetog kola španske La Lige. Ovaj meč obeležio je golman Đirone Paulo Gazaniga, koji je danas odbranio tri penala fudbalerima Atletika. Gazaniga je prvi penal odbranio u 28. minutu. On je zaustavio udarac fudbalera Atletika Aleksa Berengera. Đirona je povela u 39. minutu golom Jasera Asprilje. Atletik je izjednačio dva minuta kasnije pogotkom Oihana Sanseta. U 58. minutu