Ništa od lige šampiona: Odbojkaši Crvene zvezde eliminisani u drugom kolu kvalifikacija od ekipe Oriona

Večernje novosti pre 3 sata

Odbojkaši Crvene zvezde eliminisani su u drugoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona jer su izgubili i u revanšu od holandskog Oriona rezultatom 3:0 po setovima 25:20, 25:20, 25:19.

FOTO: OSS Pokušao je šampion Srbije da uhvati rezultatski priključak, ali je gost uspešno čuvao stečenu prednost i na kraju došao do prvog seta - 25:20. Nešto slična slika iz prvog, bila je i u drugom setu. Gledali smo rezultatski egal, a onda je ponovo usledio pad u igri Zvezde što je odmah iskoristio Orion i ponovo uspeo da rezultatski pobegne crveno-belima. Crvena zveda je u trećem set krenula na sve ili ništa. Uglavnom je vodio Orion ali crveno-beli nisu