Poraz u ligi šampiona: Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca izgubili od splitskog Jadrana

Večernje novosti pre 2 sata

Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca poraženi su posle peteraca od splitskog Jadrana rezultatom 15:13 po četvrtinama 2:0, 2:3, 3:2, 3:5, 5:3, u meču prvog kola Lige šampiona.

FOTO: Tanjug/AP Najefikasniji u ekipi Radničkog bio je Lazar Vićković sa tri gola, Dušan Vasić je postigao dva. U redovima Splita najbolji je bio Loren Fatović sa pet golova. Radnički je gubio tokom celog meča, Vasić je u poslednjem minutu meča doneo prvu prednost za goste. Splićani su golom Fatovića 3,2 sekunde do kraja utakmice izborili peterce posle kojih su trijumfovali. Kragujevčani će u sledećem kolu 15. oktobra igrati protiv Ferencvaroša, dok će se Jadran