Vasićev povratnički ples

Glas Šumadije pre 2 sata  |  Jovanka Nikolić

U jednoj od najznačajnijih utakmica ove jeseni na domaćem parketu, Ekonomac slavio u duelu sa jako neugodnom ekipom Ivanjice golovima u drugom poluvremenu Kao što se očekivalo, vođena je dosta „tvrda“ utakmica starih rivala, na momente i sa varnicama.

Briljantnu partiju pružio je povratnik u redove Ekonomca, Kristijan Vasić, koji je sa dva gola načeo neugodnu ekipu Ivanjice i time napravio ključan korak svojoj ekipi ka preko potrebnoj pobedi, koja je na kraju ostvarena rezultatom 4:0 (0:0). Posle nešto više od dva minuta igre, Simić je bio u prilici, želeo je efektno da zatrese mrežu, ali su gosti na samo liniji uspeli da spreče da ne dođe do početnog vođstva. Posle udarca Milivojevića, odbijenu loptu Rnić je