Košarkaši Crvene zvezde zabeležili prvi evroligaški poraz u sezoni protiv Barselone

Radio sto plus pre 8 sati

Najefikasniji su ekipi Crvene zvezde bili su Jago dos Santos sa 23 poena, Nikola Kalinić sa 19 poena i Džoel Bolomboj sa 11 poena.

U ekipi Barselone najefikasniji su bili Kevin Panter sa 26 poena, Jan Veseli sa 19 poena i Džabari Parker sa 13 poena. Zvezda je imala probleme u napadu na početku utakmice, izgubila je tri puta loptu u prva četiri minuta, pa je Barselona, predvođena sa šest poena Kevina Pantera, povela 13:7 na šest minuta do kraja prve četvrtine. Zvezda je napravila seriju 12:4 na tri minuta do kraja prve četvrtine, i, nakon pogođenih trojki Nikole Kalinića i Miloša Teodosića,