A posle haosa - nestvaran fudbal i luda goleada: Novi Pazar i Partizan priredili spektakl, crno-beli pobedili u drami! (video)

Večernje novosti pre 7 sati

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Novog Pazara rezultatom 4:3 u 12. kolu Superlige Srbije.

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović Sam početak meča obeležio je prekid utakmice. Iako na stadionu nije bilo publike, začuli su se topovski udari pa je arbitar Miloš Milanović odlučio da prekine susret na dva minuta. Nakon pauze, domaći igrači su bolje ušli u nastavak. Stvarali su šanse pred golom Jovanovića, a pogodak je stigao u 16. minutu. Uroš Đuranović je iskoristio kiks odbrane Partizana i doveo svoj tim u vođstvo. Samo pet minuta kasnije Bojat je povisio na