Nove medalje za mlade valjevske džudiste i plasman na Prvenstvo Srbije

Valjevska posla pre 2 sata

Posle uspešnog takmičenja u Boru početkom oktobra, na kojem su mladi valjevski džudisti osvojili jednu zlatnu i jednu bronzanu medalju, proteklog vikenda vratili su se iz Brusa sa Regionalnog šampionata Centralne Srbije U10 sa još dve medalje.

Time su se stariji poletarci i starije poletarke Džudo udruženja Valjevo plasirali na Prvenstvo Srbije. Na Regionalnom šampionatu Centralne Srbije održanom u Sporskom centru Brus učestvovalo je preko 120 takmičara. Maja Ristivojević zauzela je 3. mesto i osvojila bronzanu medalju. Ognjen Spasojević se takmičio u finalu i na kraju okitio srebrnim odličjem. Uprkos dobroj borbi, Uroš Krunić je ostao bez plasmana. Prema rečima g trenera Jugoslava Janevskog, koji je