Karatisti Zrenjanina odlični u prestonici Srbije: Sedam medalja sa „Trofeja Beograda“

Zrenjaninski pre 2 sata

Karate klub Zrenjanin ostvario je odličan uspeh na turniru „Trofej Beograda – Beogradski pobednik“.

„Beogradski pobednik“ je održan proteklog vikenda, uz učešće više od hiljadu takmičara iz 11 zemalja. Karate klub Zrenjanin je osvojio ukupno sedam medalja, od toga po jednu zlatnu i srebrnu i pet bronzanih. Zlatnu medalju osvojio je Ivan Lagundžija u kategoriji kadeta -63kg. Srebrom se okitila Jana Danić, koja je nastupila u konkurenciji nada 2011. do 44kg. Bronzane medalje osvojili su Luka Vuković i Đorđe Tešanović (seniori open), kao i Jevrem Bala (kadeti