Partizanov poraz za infarkt, Nilikina promašio ceo koš za pobedu! Muk u Beogradskoj areni u poslednjoj sekundi

Mondo pre 19 minuta

Partizan izgubio od Virtusa 69:70 u Beogradskoj areni! Frenk Nilikina imao šut za pobedu, ali je promašio ceo obruč.

Partizan je izgubio od Virtusa 69:70 u Beogradskoj areni, u kojoj je prvi put poražen ove sezone. U utakmici u kojoj je vodio 36 minuta, u drugom poluvremenu imao i "plus 9", potpuno je napadački stao u poslednjoj deonici i čvrsta odbrana ipak nije bila dovoljna za trijumf. Iako je Partizan pet sekundi pre kraja iznenada dobio šansu da pobedi, jer su gosti poklonili loptu Frenku Nilikini, on se podigao na šut za pobedu i pri pokušaju za tri promašio ceo obruč.