Legija prejaka za TSC: Klub iz Bačke Topole doživeo drugi poraz u Ligi konferencija

Večernje novosti pre 2 sata

FUDBALERI TSC-a doživeli su drugi poraz u Ligi konferencija, pošto je u Bačkoj Topoli bolja bila Legija sa 3:0.

FOTO: M. Vukadinović Gostima je samo 11 minuta bilo dovoljno da dođu do prednosti. Bartoš Kapustka je na asistenciju Lukinjasa savladao Veljka Ilića. Rezultat se do odlaska na odmor nije menjao i svakako je bio aktivan za izabranike Jovana Damjanovića. Ipak, tek što je počeo drugi deo meča usledio je šok za domaće. Igrao se 47. minut kad je Lukinjas duplirao prednost, a konačan rezultat utakmice postavio je Kasper Čodina u 62. TSC je i dalje bez bodova u Ligi