Fudbal: Spartak poražen od Crvene zvezde (1:5)

Subotica.com pre 1 dan  |  Subotica.com

Spartak je poražen sa 5:1 od Crvene zvezde u 13. kolu Superlige. Gosti su bili dominantni u prvom delu i svoju inicijativu krunisali sa dva gola, dok su u drugom poluvremenu nastavili u istom ritmu i brojali do pet. Jedini gol za „golubove“ postigao je Luka Bijelović.

Zanimljiv meč, sa pregršt atraktivnih akcija, sa puno golova, obeležio je duel Spartaka i Crvene zvezde u Subotici. Gosti su pokazali svoj kvalitet i ubedljivo slavili, iako je i Spartak imao svoje momente kada je pokušao da uspostavi balans. Krenula je Zvezda ofanzivno i naterala Subotičane da se dobro brane. Igra se odvijala uglavnom pred golom „golubova“. Odolevao je Spartak do 18. Minuta kada je Silas uspeo da savlada Dulića. Natsavili su gosti u istom ritmu, a