Zona Jug: Sloga brojala do šest protiv Donje Lomnice u Vlasotincu

Rešetka pre 2 sata

Fudbaleri leskovačke Sloge naneli su, u današnjoj utakmici koja je odigrana u Vlasotincu u okviru 11.kola zone Jug FS RIS, katastrofalni poraz novajliji u ligi ekipi Donje Lomnice rezultatom 6:1 (1:0). Kao i mnogo puta do sada novinari Rešetke su bili na licu mesta.

Prvu priliku na utakmici leskovčani su odmah i pretvorili u gol. U toku je bio 9.minut kad se u gužvi u šesnaestercu domaćih najbolje snašao Vukašin Kostić i poslao loptu u mrežu – 0:1. Isti igrač je oprobao svoj šut i u 23.minutu ali je lopta prošla tik pored stative. Prvi udarac ka golu gostiju domaćini su uputili u 26.minutu preko Ivana Stojanovića, ali je njegov šut sa ivice šesnaesterca završio pored gola. U 37.minutu nakon dobrog kontranapada gostiju Vukašin