Миша Бачулов: Искористио сам време у затвору да напуним батерије и спремим план за даље

Бета 23.11.2024

Опозициони одборник у Скупштини града Новог Сада Миша Бачулов, који је синоћ пуштен из притвора на слободу, изјавио је да је време проведено у притвору искористио да "напуни батерије" и да "спреми план за даље".

"Успео сам да напуним батерије и да направим тактику за даље. Све ћете сазнати ускоро, а сигуран сам да ћете бити задовољни планом који сам осмислио. Јасно ми је где су биле рупе, које смо грешке правили и шта треба да исправимо како бисмо се регруписали и ударили тамо где треба на ове који нам праве хаос већ 12 година", рекао је Бачулов за портал 192.рс.

Додао је да је дане у затвору искористио да "одмори главу" од друштвених мрежа и медија, а да од понедељка "следи акција".

"Да знате – враћам се јачи него икада, и од понедељка идемо у нове победе", поручио је Бачулов.

Бачулову је био одређен притвор до 30 дана због учешћа на масовним демонстрацијама у Новом Саду, 5. новембра, када је више од 20.000 грађана тражило одговорност за смрт 15 људи на новосадској Железничкој станици.

Снимак тренутка када га полиција одводи у притвор 8. новембра појавио се на друштвеним мрежама, а у позадини се чуо гласан плач његове кћерке.

После више од две недеље проведене у притвору, у петак су на слободу пуштени и некадашњи потпредседник Владе Војводине Горан Јешић и студент Реља Станојевић.

У затвору на Клиси се и даље налазе студент Иван Бјелић, као и још четири младића и један малолетник.

(Бета, 23.11.2024)

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »