Navodni pripadnik kavačkog klana samog sebe ranio! Policiji prijavio lažni napad, ranio bio na meti škaljaraca
Alo 25.11.2024
![Navodni pripadnik kavačkog klana samog sebe ranio! Policiji prijavio lažni napad, ranio bio na meti škaljaraca](https://nstatic.net/747/38400747xfvslo.jpg)
Kotorska policija uhapsila je Nemanju Zurovca (27) iz Herceg Novog, koji je policiji prijavio da je zadobio povrede od vatrenog oružja, ali je istragom utvrđeno da je reč o samopovređivanju.
- Policijski službenici Regionalnog centra bezbednosti Jug - Odeljenja bezbednosti Kotor, rasvetlili su događaj od 13. novembra 2024. godine i uhapsili Zurovca zbog sumnje da je počinio krivično delo lažno prijavljivanje, kao i posedovanje oružja bez dozvole. Posle sprovedene istrage službenika Odeljenja bezbednosti Kotor, u saradnji sa Višim državnim tužilaštvom u Podgorici i Forenzičkim centrom u Danilovgradu, policija je otkrila da je izvršilo krivično delo