"Имам дечка напољу": Трудна Милица Величковић признала Терзи у лице да је заузета, он занемео од шока: "Значи и ти си мене преварила?"
Блиц 07.12.2024

Трудна Милица Величковић пре неколико дана ушла је у ријалити програм "Елита 8" и у више наврата се жестоко посвађала са Бориславом Терзићем Терзом и његовом девојком Софијом Јањићијевић.
Милица је синоћ поново ушла у сукоб са Терзом, а у тим тренуцима му је открила да већ има дечка напољу. - Теби је само био битан ријалити. Урадио си шта си урадио, сад је готово. ти знаш да сам ја била против тога да уђеш у ријалити. Могао си да радиш, а не да улазиш - казала је Милица. - Помирићемо се када се роди беба - рекао Терза. - Ало ја већ имам дечка напољу. Имам дечка, будалетино - рекла је Милица. - Значи и ти си мене преварила? - питао је Терза. - Да,












