Овде је пронађено новорођенче: Мајка тек рођену девојчицу бацила у контејнер поред пута, нашао је случајни пролазник (фото, видео)
Блиц 13.12.2024

Мајка из села Малошиште код Дољевца, јуче око 16.30 сати бацила је своју тек рођену ћеркицу у контејнер поред пута и рекла једном мештанину да је "бацила маче". Несрећну девојчицу пронашао је случајни пролазник који је одмах позвао полицију и Хитну помоћ која је збринула бебу и пружила јој неопходну помоћ.
Како "Блиц" сазнаје, беба се налази у болници и у стабилном је стању. - Беба је стабилно хоспитализована на одељењу неонатологије Клинике за педијатрију.Лекари прате стање девојчице - кажу за "Блиц" у Клиничком центру у Нишу. Подсетимо, у Малошишту, крај Дољевца, догодио се шокантан случај, јуче после подне, када је жена након порођаја бацила своје тек рођено дете у оближњи контејнер. Пролазник приметио је бебу и одмах обавестио полицију. На лице места брзо