Студенти факултета „Др Лазар Вркатић“ протестном шетњом стигли у кампус да подрже колеге које блокирају новосадске факултете (ВИДЕО)
Данас 18.12.2024 | А. Л.

Студенти факултета „Др Лазар Вркатић“ организовали су данас протестну шетњу од овог факулета на Булевару ослобођења до кампуса Новосадског униветитета, како би студентима који га блокирају исказали подршку.
Шетња је почела симболично од 11.52 сати, а ово је први приватни факултет у Новом Саду који се прикључио протестима студената. Протестна шетња Булеваром ослобођења и Булеваром цара Лазара је прошла без инцидената, а у пратњи је била и полиција. У кампусу су их дочекале колеге са факултета који су у блокади, који су их срдачно дочекали. Након тога, спојили су своје транспаренте и заједно кренули ка Ректорату где је организовано дружење. Више вести из овог












