Zvezda čuvene serije bodrila Novaka Đokovića na Australijan openu: Ogrnula se srpskom zastavom! Glumica pleni lepotom (foto)

Blic pre 31 dana
Zvezda čuvene serije bodrila Novaka Đokovića na Australijan openu: Ogrnula se srpskom zastavom! Glumica pleni lepotom (foto)

Novak Đoković je danas u četvrtfinalu Australijan Opena savladao Španca Karlosa Alkaraza, dobivši ga u setovima 3:1.

Našeg čuvenog tenisera je sa tribina bodrilo mnoštvo naših navijača, dok je najjača njegova podrška svakako bila porodica koja ga je bodrila iz lože. Među vatrenim navijačima koji su svim srcem bili uz Noleta, našla se i mlada glumica Isidora Građanin, koja je tumačila glavnu ulogu u poznatoj seriji "Junaci našeg doba", emitovanoj od 2019. do 2022. godine. Šarmantna Isidora bodrila je Noleta sa tribina, a veliku pažnju je privukla ogrnuvši se našom zastavom. Ona je

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »