Milica Milša se oglasila sa lečenja: Glumica ponovo ima zdravstvene tegobe "Deseti dan fizikalne terapije..."
Telegraf pre 7 dana | Telegraf.rs
![Milica Milša se oglasila sa lečenja: Glumica ponovo ima zdravstvene tegobe "Deseti dan fizikalne terapije..."](https://nstatic.net/131/38883131nuqyzb.jpg)
Glumica Milica Milša zadobila je povrede meniskusa zbog čega godinama ide na terapije, a iako je njeno zdravstveno stanje jedno vreme.
Ona je o svom problemu govorila javno, priznavši da njeno zdravstveno stanje ide nabolje. Ipak sada je otkrila da ponovo ide na fizikalne terapije. Iako nasmejana, glumica je sada objavila fotografiju te pozdravila pratioce sa fizikalne terapije, rekavši da ponovo ima tegobe, ali se zahvalila stručnom timu kojem bezrezervno veruje. - Deseti dan na fizikalnoj terapiji, hvala predivnom doktoru za svu stručnost, požrtvovanost i ljubaznost - napisala je ona. Podsetimo,