Procurila prva fotka iz Amerike posle pomirenja Bogdanovića i sare Radović! Lepa brineta ga bodri sa tribina: "Zaljubljeniji su nego ikad, stalno su zajedno..."
Kurir pre 6 dana
![Procurila prva fotka iz Amerike posle pomirenja Bogdanovića i sare Radović! Lepa brineta ga bodri sa tribina: "Zaljubljeniji…](https://nstatic.net/367/38888367swycih.jpg)
Bogdan Bogdanović definitivno je dao drugu šansu ljubavi sa bivšom devojkom Sarom Radović, a sad se pojavio i dokaz u vidu fotografije.
Kao što možete i videti, Sara je nedavno boravila u Americi gde Bogdan igra košarku, a ona ga je sa prijateljima bodrila sa tribina i na jednoj od njegovih poslednjih utaknica na kojima je igrao. Sara je očigledno vrlo srećna što se pomirila sa košarkašem, pa tokom cele večeri nije skidala osmeh od uva do uva, a i kako ne bi, kad je Bogdan na toj utakmici postigao odlične rezultate. Kako su nama ispričali izvori upućeni u celu priču, a koji su nam i dostavili