Vučić: Bitno je da razgovori sa predstavnicima univerziteta krenu što pre
RTS pre 6 dana
![Vučić: Bitno je da razgovori sa predstavnicima univerziteta krenu što pre](https://nstatic.net/965/38893965eudxvf.jpg)
Bitno je da razgovori sa profesorima, predstavnicima univerziteta krenu što pre, da niko ne izbegava svoju odgovornost, da dobro razumeju da je razgovor lekovit i da se do rešenja može doći samo razgovorom, poručio je predsednik Aleksandar Vučić povodom blokada u Novom Sadu.
Predsednik Vučić je zahvalio svima koji su učestvovali na protestima juče i danas, ali i, kako je rekao, ogromnom broju građana koji nisu saglasni sa sadržajem tih protesta, a koji su mirno, trpeljivo i strpljivo sačekali okončanje i kraj demonstracija. "To je veoma važna lekcija za sve nas, važna jer smo sačuvali mir, sačuvali stabilnost i sačuvali nadu za budućnost", rekao je Vučić u objavi na Instagramu. Ono što je bitno, naglasio je, jeste da razgovori sa