Poznata voditeljka se oglasila posle stravične eksplozije! Ubijen telohranitelj, ona dala čudnu izjavu: "Ništa nisam čula, nisam ja bandit..." (foto/video)
Kurir pre 5 dana | Vzgljad)
![Poznata voditeljka se oglasila posle stravične eksplozije! Ubijen telohranitelj, ona dala čudnu izjavu: "Ništa nisam čula…](https://nstatic.net/249/38899249zrhbdo.jpg)
U eksploziji koja se dogodila rano jutros u luksuznom stambenom kompleksu "Purpurna jedra" u Moskvi teško je povređen Armen Sarkisijan, predsednik bokserskog saveza DNR i osnivač jednog dobrovoljačkog bataljona koji se bori na strani Rusije.
Sarkisijanov telohranitelj je podlegao povredama, a četiri osobe su povređene. Poznata ruska voditeljka Ala Dovlatova, koja živi u ovom luksuznom kompleksu, oglasila se i rekla da nije čula glasnu detonaciju. - Hvala Bogu, dobro sam. Nisam ja bandit, nisam ja bila na meti atentatora. A šta se tamo desilo, ne znam, ništa nam ne govore. Nisam čula ništa, baš ništa - rekla je ona. Eksplozija je odjeknula je u predvorju višespratnice u luksuznom kompleksu u Avijacionoj